Samsung Galaxy S9 Akku - 3000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy S9
Galaxy S9 Duos
Galaxy S9 Duos TD-LTE
SCV38
SM-G960
SM-G9600/DS
SM-G9608/DS
SM-G960F/DS
SM-G960J
SM-G960N
SM-G960XU
WiMAX 2+
Galaxy S9 Duos
Galaxy S9 Duos TD-LTE
SCV38
SM-G960
SM-G9600/DS
SM-G9608/DS
SM-G960F/DS
SM-G960J
SM-G960N
SM-G960XU
WiMAX 2+
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BG960ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja Ro…
| SKU | CS-SMG960SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135265 |
| Korvaa | EB-BG960ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 76.50 x 40.40 x 5.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |