Samsung Galaxy S8 Akku - 2600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy S8
Galaxy S8 TD-LTE
SC-02J
SGH-N171
SM-G9500
SM-G9508
SM-G9508W
SM-G950D
SM-G950F
SM-G950J
SM-G950N
SM-G950U
SM-G950U1
SM-G950W
Galaxy S8 TD-LTE
SC-02J
SGH-N171
SM-G9500
SM-G9508
SM-G9508W
SM-G950D
SM-G950F
SM-G950J
SM-G950N
SM-G950U
SM-G950U1
SM-G950W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BG950ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG950SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125464 |
| Korvaa | EB-BG950ABE / GH43-04731A / EB-BG950ABA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 10.01Wh |
| Mitat | 83.00 x 40.10 x 5.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |