Samsung Galaxy S7 active akku 4100 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy S7 Active
SM-G891
SM-G891A
SM-G891
SM-G891A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BG891ABA
EB-EG891ABA
EB-EG891ABA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG891SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133650 |
| Korvaa | EB-BG891ABA / EB-EG891ABA |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.79Wh |
| Mitat | 90.20 x 40.90 x 6.24mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |