Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925 akku 2600 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925 akku 2600 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG925SL
23,95 €
20,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy S6 Edge
Galaxy S6 Edge TD-LTE
SC-04G
SGH-N516
SGH-V504
SM-G925
SM-G9250
SM-G925A
SM-G925F
SM-G925FQ
SM-G925I
SM-G925K
SM-G925L
SM-G925P
SM-G925R
SM-G925R4
SM-G925S
SM-G925T
SM-G925V
SM-G925W8
SM-G925X
SM-G925Z Zero
Galaxy S6 Edge TD-LTE
SC-04G
SGH-N516
SGH-V504
SM-G925
SM-G9250
SM-G925A
SM-G925F
SM-G925FQ
SM-G925I
SM-G925K
SM-G925L
SM-G925P
SM-G925R
SM-G925R4
SM-G925S
SM-G925T
SM-G925V
SM-G925W8
SM-G925X
SM-G925Z Zero
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BG925ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG925SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098775 |
| Korvaa | EB-BG925ABE / GH43-04420A / GH43-04420B / EB-BG925ABA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 100.20 x 41.47 x 4.15mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |