Samsung Galaxy S6 edge Dual Sim, Galaxy S6 Edge Plus, Galaxy S6 Edge+ akku 3000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S6 edge Dual Sim, Galaxy S6 Edge Plus, Galaxy S6 Edge+ akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG928SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy S6 edge Dual Sim
Galaxy S6 Edge Plus
Galaxy S6 Edge+
Galaxy S6 Edge Plus
Galaxy S6 Edge+
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BG928ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG928SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107620 |
| Korvaa | EB-BG928ABE / GH43-04526A / GH43-04526B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 99.14 x 43.58 x 3.94 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |