Samsung Galaxy S5 Mini,SM-G800F,SM-G800Y,SM-G800H,Galaxy S5 Dx,SM-G800R4 akku 1900 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S5 Mini,SM-G800F,SM-G800Y,SM-G800H,Galaxy S5 Dx,SM-G800R4 akku 1900 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG801XL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy S5 MiniSM-G800FSM-G800YSM-G800HGalaxy S5 DxSM-G800R4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EG-BG800BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG801XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132844 |
| Korvaa | EG-BG800BBE / EB-BG800BBE / EB-BG800CBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.22Wh |
| Mitat | 71.95 x 33.96 x 6.26mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |