Samsung Galaxy S5 Mini, S5 DX akku 1900 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy S5 Dx
Galaxy S5 Mini
SM-G800F
Galaxy S5 Mini
SM-G800F
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EG-BG800BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092742 |
| Korvaa | EG-BG800BBE / EB-BG800BBE / EB-BG800CBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.32Wh |
| Mitat | 71.15 x 34.22 x 6.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |