Samsung Galaxy S5 Mini akku 2100 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy S5 Dx
Galaxy S5 Mini
SM-G800F
SM-G800H
SM-G800R4
SM-G800Y
SM-G903FD
Galaxy S5 Mini
SM-G800F
SM-G800H
SM-G800R4
SM-G800Y
SM-G903FD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EG-BG8000BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG800XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092513 |
| Korvaa | EG-BG800BBE / EB-BG800BBE / EB-BG800CBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 8.09Wh |
| Mitat | 71.45 x 34.22 x 6.66mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |