Samsung Galaxy S5 akku 2800 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy S5
Galaxy S5 Active
GT-I9600
GT-I9602
GT-I9700
SM-G900
SM-G900A
SM-G900F
SM-G900S
SM-G900T
SM-G900V
SM-G900M
SM-G900R4
Galaxy S5 LTE
SM-G9009D
SM-G9008V
SM-G9006V
SM-G900P
SM-G900H
SM-G910S
SM-G9105
Galaxy Round
Galaxy Round LTE
SM-G910L
SM-G910K
SM-G901F
SM-G903F
Galaxy S5 Prime
S5 Neo
Galaxy S5 Prime LTE
Galaxy S5 Active
GT-I9600
GT-I9602
GT-I9700
SM-G900
SM-G900A
SM-G900F
SM-G900S
SM-G900T
SM-G900V
SM-G900M
SM-G900R4
Galaxy S5 LTE
SM-G9009D
SM-G9008V
SM-G9006V
SM-G900P
SM-G900H
SM-G910S
SM-G9105
Galaxy Round
Galaxy Round LTE
SM-G910L
SM-G910K
SM-G901F
SM-G903F
Galaxy S5 Prime
S5 Neo
Galaxy S5 Prime LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BG900BBC
EB-B900BE
EB-B900BK
EB-B900BC
EB-B900BU
EB-B900BE
EB-B900BK
EB-B900BC
EB-B900BU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI960XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083436 |
| Korvaa | EB-BG900BBC / EB-B900BBE / EB-B900BBK / EB-B900BBC / EB-B900BBU / GH43-04165A / GH43-04199A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.78Wh |
| Mitat | 84.55 x 42.35 x 5.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |