Samsung Galaxy S4 akku 2600 mAh
calcActive())">
Yhteensopiva akku mm: SAMSUNG Galaxy S4, Galaxy S4 Active,Galaxy S4 LTE, GT-I9500, GT-i9502, GT-i9505, GT-i9506, SPH-L720, SCH-I545, SHV-E300L, SGH-i337, Galaxy S IV, Galaxy S IV LTE EU, Altius, Galaxy S 4 Duos, Galaxy S IV Dous, Galaxy S4 Duos, Galaxy SIV, SGH-N055, SGH-M919,SCH-R970 .
Edullinen ja laadukas Samsung B600BE, B600BU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy S4, Galaxy S4 LTE, GT-I9500, GT-i9502, GT-i9505, SPH-L720, SCH-I545, SHV-E300L, SGH-i337, Galaxy S IV, Galaxy S IV LTE EU, Altius, Galaxy S 4 Duos, Galaxy S IV Dous, Galaxy S4 Du…
| SKU | CS-SMI950XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072607 |
| Korvaa | B600BE / B600BU / EB-B600BUB / EB-B600BUBESTA / B600BC / GH43-03833A / EB485760LU |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 63.21 x 57.02 x 5.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |