Samsung Galaxy S3, Galaxy SIII, GT-i9300, GT-I9305 yhteensopiva akku NFC tuella 2100 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S3, Galaxy SIII, GT-i9300, GT-I9305 yhteensopiva akku NFC tuella 2100 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI535XL
22,95 €
Yhteensopiva akku mm: Samsung SGH-iT999, SHW-M440S, Galaxy S III LTE, Galaxy S3 LTE, SHV-E210S, GT-I9300, GT-I9308, SGH-T999V, Galaxy S3, Galaxy SIII, Galaxy S 3, Galaxy S III, SGH-I747, GT-i9300T, SCH-R530, SCH-i535, SPH-L710, SGH-T999, Galaxy S III 4G, Galaxy SIII 4G, Galaxy S 3 4G, Galaxy S3 4G, GT-i9305, Galaxy S III LTE, Galaxy SIII LTE, Galaxy S 3 LTE, Galaxy S3 LTE, SCH-J021, SGH-N035, Galaxy SIII Alpha, Galaxy S3 Alpha, SC-03E, Gravity Quad, Galaxy Victory 4G LTE, SHV-E270K, Baffin.
Edullinen ja laadukas EB-L1G6LLUC, EB-L1G6LVA, EB-L1G6LLK, EB-L1G6LLA, EB585158LP yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung SGH-iT999, SHW-M440S, Galaxy S III Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopi…
| SKU | CS-SMI535XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073048 |
| Korvaa | EB-L1G6LLUC / EB-L1G6LVA / EB-L1G6LLK / EB-L1G6LLA / EB585158LP / EB-L1G6LLAGSTA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 63.00 x 50.40 x 5.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |