Samsung Galaxy S Relay 4G akku 3600 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SCH-i415
Stratosphere II
Galaxy S Relay 4G
SCH-I415SAAVZW
Stratosphere II
Galaxy S Relay 4G
SCH-I415SAAVZW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-L1K6ILZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI415XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072256 |
| Korvaa | EB-L1K6ILZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 69.70 x 51.90 x 10.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |