Samsung Galaxy S Plus, GT-9001 akku 1750 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy SL
Omnia Pro 4
GT-I9010
Giorgio Armani Galaxy S
Omnia 735
Galaxy S Plus
GT-9001
Omnia GT-735
Galaxy S 4G
Vibrant 4G
SGH-T959V
GT-I9003
SGH-i916
SGH-i917 Focus
Cetus SGH-i917
Focus SGH-i916
Cetus
Epic 4G
Vibrant T959
Captivate I897
GT-i9000M
SGH-T959D
Galaxy S
Fascinate 3G
Galaxy S Femme
GT-B7350
SGH-T959W
SHW-M110S
SGH-T959
SPH-D700
GT-I9008
GT-I9088
GT-i9000
Galaxy S
SGH-i897 Vibrant
Cetus i917
GT-E2121
SHW-M100S
Galaxy A
SGH-i927
Captivate Glide
Galaxy S Pro
SCH-I919
SCH-I919U
SGH-I779
GT-I8250
Omnia Pro 4
GT-I9010
Giorgio Armani Galaxy S
Omnia 735
Galaxy S Plus
GT-9001
Omnia GT-735
Galaxy S 4G
Vibrant 4G
SGH-T959V
GT-I9003
SGH-i916
SGH-i917 Focus
Cetus SGH-i917
Focus SGH-i916
Cetus
Epic 4G
Vibrant T959
Captivate I897
GT-i9000M
SGH-T959D
Galaxy S
Fascinate 3G
Galaxy S Femme
GT-B7350
SGH-T959W
SHW-M110S
SGH-T959
SPH-D700
GT-I9008
GT-I9088
GT-i9000
Galaxy S
SGH-i897 Vibrant
Cetus i917
GT-E2121
SHW-M100S
Galaxy A
SGH-i927
Captivate Glide
Galaxy S Pro
SCH-I919
SCH-I919U
SGH-I779
GT-I8250
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB575152VU
G7
EB575152VA
EB575152LU
EB575152LA
G7
EB575152VA
EB575152LU
EB575152LA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMT959SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048633 |
| Korvaa | EB575152VU / G7 / EB575152VA / EB575152LU / EB575152LA / SC-02B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 51.00 x 50.50 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |