Samsung Galaxy S ( CDMA ), SCH-I909 yhteensopiva akku laajennetulla takakannella 2400 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S ( CDMA ), SCH-I909 yhteensopiva akku laajennetulla takakannella 2400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI909XL
30,95 €
12,95 €
Yhteensopiva akku mm: Galaxy S ( CDMA ), SCH-I909 yhteensopiva akku 2400 mAh laajennetulla takakannella
Edullinen ja laadukas AB653850CC, AB653850CU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy S ( CDMA ), SCH-I909 Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otatha…
| SKU | CS-SMI909XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039341 |
| Korvaa | AB653850CC / AB653850CU |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 51.26 x 40.64 x 12.27mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |