Samsung Galaxy On5 2016 Duos, Galaxy On5 2016 Duos TD-LTE, Galaxy On5 Neo 2016 akku 2600mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy On5 2016 Duos, Galaxy On5 2016 Duos TD-LTE, Galaxy On5 Neo 2016 akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG570XL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy On5 2016 Duos
Galaxy On5 2016 Duos TD-LTE
Galaxy On5 Neo 2016
Galaxy On5 Neo 2016 Duos TD-LT
SM-G5510
SM-G5520
SM-G5700
Galaxy On5 2016 Duos TD-LTE
Galaxy On5 Neo 2016
Galaxy On5 Neo 2016 Duos TD-LT
SM-G5510
SM-G5520
SM-G5700
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-BG570ABE
EB-BG57CABE
EB-BG57CABG
EB-BG57CABE
EB-BG57CABG
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMG570XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122333 |
| Korvaa | EB-BG570ABE / EB-BG57CABE / EB-BG57CABG |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 10.01Wh |
| Mitat | 87.40 x 39.70 x 4.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |