Samsung Galaxy Note, GT-N7000, GT-I9220 tehoakku erillisellä laajennetulla valkoisella takakannella 5000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Note, GT-N7000, GT-I9220 tehoakku erillisellä laajennetulla valkoisella takakannella 5000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMN700WL
28,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy Note
GT-N7000
GT-I9220
GT-N7000
GT-I9220
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB615268VU
EB615268VUCST
EB615268VK
EB615268VA
EB615268VABXAR
EB615268VUCST
EB615268VK
EB615268VA
EB615268VABXAR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMN700WL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057659 |
| Korvaa | EB615268VU / EB615268VK |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 67.50 x 51.90 x 12.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |