Samsung Galaxy Note, GT-N7000, GT-I9220, SGH-i717, Galaxy Note LTE, GT-I9200 akku 2000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Note, GT-N7000, GT-I9220, SGH-i717, Galaxy Note LTE, GT-I9200 akku 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMN700SL
17,95 €
Yhteensopiva tehoakku mm: Samsung Galaxy Note, GT-N7000, GT-I9220, SGH-i717, Galaxy Note LTE, GT-I9200.
Suuren kapasiteetin tehoakulla lisää käyttöaikaa yhdellä latauksella.
Edullinen ja laadukas Samsung EB615268VU, EB615268VK yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy Note, GT-N7000, GT-I9220, SGH-i717, Galaxy Note LTE, GT-I9200. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun …
| SKU | CS-SMN700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053538 |
| Korvaa | EB615268VU, EB615268VK |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 67.50 x 51.90 x 5.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |