Samsung Galaxy Note akku 2700 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy Note
Galaxy Note 4G
Galaxy Note LTE
GT-N7000
GT-I9220
GT-I9228
SGH-i717
Galaxy Note LTE
SGH-i717
SGH-T879
SGH-i717R
SGH-i717D
SGH-i717M
SCH-I889
GT-N7005
Galaxy Note 4G
Galaxy Note LTE
GT-N7000
GT-I9220
GT-I9228
SGH-i717
Galaxy Note LTE
SGH-i717
SGH-T879
SGH-i717R
SGH-i717D
SGH-i717M
SCH-I889
GT-N7005
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB615268VU
EB615268VUCST
EB615268VK
EB615268VA
EB615268VABXAR
EB615268VUCST
EB615268VK
EB615268VA
EB615268VABXAR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMT879XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069263 |
| Korvaa | EB615268VU / EB615268VUCST / EB615268VK / EB615268VA / EB615268VABXAR |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 9.99Wh |
| Mitat | 67.50 x 51.90 x 5.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |