Samsung Galaxy Note 9 akku 4000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Crown
Galaxy Note 9
Galaxy Note 9 Duos
Galaxy Note 9 TD-LTE
Note 9 Duos TD-LTE
SGH-N058
SM-N9600
SM-N960D
SM-N960F
SM-N960N
SM-N960U
Galaxy Note 9
Galaxy Note 9 Duos
Galaxy Note 9 TD-LTE
Note 9 Duos TD-LTE
SGH-N058
SM-N9600
SM-N960D
SM-N960F
SM-N960N
SM-N960U
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BN965ABE
EB-BN965ABU
EB-BN965ABU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMN960XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141303 |
| Korvaa | EB-BN965ABE / EB-BN965ABU |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 90.80 x 41.14 x 6.45mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |