Samsung Galaxy Note 5, Galaxy Note 5 Dual Sim, Galaxy Note 5 Edition akku 3000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Note 5, Galaxy Note 5 Dual Sim, Galaxy Note 5 Edition akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMN920XL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy Note 5
Galaxy Note 5 Dual Sim
Galaxy Note 5 Edition
Galaxy Note 5 Dual Sim
Galaxy Note 5 Edition
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BN920ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMN920XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107644 |
| Korvaa | EB-BN920ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 101.78 x 38.85 x 4.42mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |