Samsung Galaxy Note 3 mini akku 1800 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy Note 3 Neo
Galaxy Note 3 Mini
SM-N7505
SM-N7502
Galaxy Note 3 Neo Duos
SM-N750
SM-N750K
Galaxy Note 3 Neo LTE
SM-N750S
SM-N7507
SM-N7506V
SM-N9008S
Galaxy Note 3 Mini
SM-N7505
SM-N7502
Galaxy Note 3 Neo Duos
SM-N750
SM-N750K
Galaxy Note 3 Neo LTE
SM-N750S
SM-N7507
SM-N7506V
SM-N9008S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BN750BBE
EB-BN750BBC
EB-BN750BBC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMN750SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083580 |
| Korvaa | EB-BN750BBE / EB-BN750BBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 78.20 x 51.28 x 5.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |