Samsung Galaxy Mega GT-I9200 ja GT-I9205 tehoakku erillisellä takakannella - 6400 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Mega GT-I9200 ja GT-I9205 tehoakku erillisellä takakannella - 6400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG630HL
38,95 €
19,48 €
Yhteensopiva akku mm: SAMSUNG Galaxy Mega 6.3, Galaxy Mega 6.3 LTE 8GB, GT-I9200, GT-I9200 3G, GT-i9205, GT-I9205 4G, LTE GT-i9208 .
Edullinen ja laadukas Samsung B700BE, B700BUyhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: SAMSUNG Galaxy Mega 6.3, Galaxy Mega 6.3 LTE 8GB, GT-I9200, GT-I9200 3G, GT-i9205, GT-I9205 4G, LTE GT-i920. . Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanss…
| SKU | CS-SMG630HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076254 |
| Korvaa | B700BE / B700BU |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 23.68Wh |
| Mitat | 86.90 x 64.90 x 8.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |