Samsung Galaxy Mega Duos akku 2600 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy Mega 5.8
Galaxy Mega Duos
GT-I9152
GT-I9150
Galaxy Mega Duos
SCH-P709
GT-i9158
Galaxy Mega Duos
GT-I9152
GT-I9150
Galaxy Mega Duos
SCH-P709
GT-i9158
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
B650AE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMP709XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077657 |
| Korvaa | B650AE / B650AC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 63.05 x 56.82 x 5.25mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |