Samsung Galaxy Mega 2, Galaxy Mega 2 Duos, Galaxy Mega 2 LTE akku 2400mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Mega 2, Galaxy Mega 2 Duos, Galaxy Mega 2 LTE akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG751XL
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy Mega 2
Galaxy Mega 2 Duos
Galaxy Mega 2 LTE
SM-G750
SM-G7508
SM-G7508Q
SM-G7509
SM-G7509W
SM-G750A
SM-G750F
Vasta
Galaxy Mega 2 Duos
Galaxy Mega 2 LTE
SM-G750
SM-G7508
SM-G7508Q
SM-G7509
SM-G7509W
SM-G750A
SM-G750F
Vasta
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-BG750BBC
EB-BG750BBE
EB-BG750BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMG751XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132813 |
| Korvaa | EB-BG750BBC / EB-BG750BBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.12Wh |
| Mitat | 96.42 x 44.80 x 4.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |