Samsung Galaxy J7 2016 akku 3000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy J7 2016
Galaxy J7 6 Duos TD-LTE
Galaxy J7 Metal 2016 Duos LTE
SM-J7108
SM-J7109
SM-J710F/DS
SM-J710FN/DS
SM-J710GN/DS
SM-J710K
SM-J710MN/DS
Galaxy J7 6 Duos TD-LTE
Galaxy J7 Metal 2016 Duos LTE
SM-J7108
SM-J7109
SM-J710F/DS
SM-J710FN/DS
SM-J710GN/DS
SM-J710K
SM-J710MN/DS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BJ710CBE
EB-BJ710CBN
EB-BJ710CBN
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMJ710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117247 |
| Korvaa | EB-BJ710CBN / EB-BJ710CBE / GH43-04599A / EB-BJ710CBC / EB-BJ710CBA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.7Wh |
| Mitat | 99.95 x 48.65 x 4.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |