Samsung Galaxy J5 2016 akku 2500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy J5 2016
Galaxy J5 6 Duos
Galaxy J5 6 Duos TD-LTE
Galaxy J5 Metal 2016
Galaxy J5 Metal 2016 Duos
Galaxy J5 Metal 2016 Duos 4G LTE
SM-J5108
SM-J5109
SM-J510F
SM-J510F/DS
SM-J510FN/DD
SM-J510FN/DS
SM-J510G/DS
SM-J510GN/DS
SM-J510H/DS
SM-J510K
SM-J510L
SM-J510MN/DS
SM-J510S
SM-J510UN/DS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BJ120BBE
EB-BJ120CBU
EB-BJ120CBU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMJ510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120261 |
| Korvaa | EB-BJ510CBC / EB-BJ510CBE / GH43-04601A / EB-BJ510CBEG |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.63Wh |
| Mitat | 94.60 x 44.60 x 5.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |