Samsung Galaxy J1 akku 1850 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy J1
Galaxy J1 4G
Galaxy J1 Duos
SM-J100D
SM-J100DS
SM-J100F
SM-J100FN
SM-J100H
SM-J100H/DD
SM-J100H/DS
SM-J100M
SM-J100MU
SM-J100S
SM-J100V
SM-J100VPP
Galaxy J1 4G
Galaxy J1 Duos
SM-J100D
SM-J100DS
SM-J100F
SM-J100FN
SM-J100H
SM-J100H/DD
SM-J100H/DS
SM-J100M
SM-J100MU
SM-J100S
SM-J100V
SM-J100VPP
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BJ100BCE EB-BJ100CBE EB-BJ100CBZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMJ100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098812 |
| Korvaa | EB-BJ100CBE / EB-BJ100CBZ / EB-BJ100BCE / GH43-04412A / EB-BJ100BBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 7.12Wh |
| Mitat | 55.00 x 48.50 x 5.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |