Samsung Galaxy J1 Ace akku 1800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy J1 Ace
Galaxy J1 Ace 3G Duos
Galaxy J1 Ace Dual SIM 3G
Galaxy J1 Ace Duos 4G
Galaxy J1 Ace Duos 4G LTE
SM-J110
SM-J110F
SM-J110F/DS
SM-J110G
SM-J110G/DS
SM-J110H
SM-J110H/DD
SM-J110H/DS
SM-J110L/DS
SM-J110M/DS
Galaxy J1 Ace 3G Duos
Galaxy J1 Ace Dual SIM 3G
Galaxy J1 Ace Duos 4G
Galaxy J1 Ace Duos 4G LTE
SM-J110
SM-J110F
SM-J110F/DS
SM-J110G
SM-J110G/DS
SM-J110H
SM-J110H/DD
SM-J110H/DS
SM-J110L/DS
SM-J110M/DS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BJ110ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMJ111XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134268 |
| Korvaa | EB-BJ110ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 69.20 x 50.84 x 4.24mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |