Samsung Galaxy J1 2016 akku 2000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy AMP 2
Galaxy Express 3
Galaxy J1 2016
Galaxy J1 6
Galaxy J1 6 Duos 4G LTE
SM-J120A
SM-J120AZ
SM-J120F/DS
Galaxy Express 3
Galaxy J1 2016
Galaxy J1 6
Galaxy J1 6 Duos 4G LTE
SM-J120A
SM-J120AZ
SM-J120F/DS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BJ120BBE
EB-BJ120CBU
EB-BJ120CBU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMJ120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119166 |
| Korvaa | EB-BJ120CBU / EB-BJ120BBE / EB-BJ120CBEGWW / GH43-04560A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.7Wh |
| Mitat | 69.10 x 51.10 x 4.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |