Samsung Galaxy Grand 2 akku 2100 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy Grand 2
Galaxy Grand 2 Duos
SM-G7102
SM-G7106
SM-G710S
Galaxy Grand 2 Duos
SM-G7102
SM-G7106
SM-G710S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-B220AC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085737 |
| Korvaa | EB-B220AC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 63.70 x 56.90 x 5.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |