Samsung Galaxy Golden 5, SM-W2018, SM-W2018 World Flagship akku 2200mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Golden 5, SM-W2018, SM-W2018 World Flagship akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-SMW018SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy Golden 5
SM-W2018
SM-W2018 World Flagship
SM-W2018 World Flagship 2018 D
SM-W2018
SM-W2018 World Flagship
SM-W2018 World Flagship 2018 D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-BW218ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMW018SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147183 |
| Korvaa | EB-BW218ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.47Wh |
| Mitat | 71.55 x 33.25 x 5.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |