Samsung Galaxy Express akku 2050 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy Express
SGH-I437
GT-I8730
GT-I8730T
Galaxy Express 4G LTE
SGH-I437
GT-I8730
GT-I8730T
Galaxy Express 4G LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-L1H9KLU
EB-L1H9KLA
EB-L1H9KLABXAR
EB-L1H9KLA
EB-L1H9KLABXAR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI437XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073246 |
| Korvaa | EB-L1H9KLU / EB-L1H9KLA / EB-L1H9KLABXAR |
| Kapasiteetti (mAh) | 2050mAh / 7.59Wh |
| Mitat | 56.14 x 50.73 x 5.87mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |