Samsung Galaxy Duos akku 1700 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
GT-I8262D
Galaxy Duos
Galaxy Style Duos
SCH-i829
GT-I8268
Galaxy Duos
Galaxy Style Duos
SCH-i829
GT-I8268
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB425365LU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI829XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072645 |
| Korvaa | EB425365LU |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.46Wh |
| Mitat | 64.64 x 52.86 x 4.15mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |