Samsung Galaxy Ace plus, Mini 2 jne. akku 1000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Ace plus, Mini 2 jne. akku 1000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS7500SL
16,95 €
8,48 €
Yhteensopiva akku mm: Samsung GT-S7500, Galaxy Ace Plus, GT-S6500, GT-S6500D, Galaxy Mini 2, Jena, GT-S6500L, GT-S6500T, GT-S7508, GT-S6102, Galaxy Ace Duos, SCH-I589, SCH-i579, SCH-I569, Galaxy Music, GT-S6010, Galaxy Appeal, SGH-I827
Edullinen ja laadukas Samsung EB464358VU, EB464358VUBSTD yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung GT-S7500, Galaxy Ace Plus, GT-S6500, GT-S6500D, Galaxy Mini 2, Jena, GT-S6500L, GT-S6500T, GT-S7508, GT-S6102, Galaxy Ace Duos, SCH-I589, SCH-i579, SCH-I569, Galaxy Music, …
| SKU | CS-SMS7500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058489 |
| Korvaa | EB464358VU / EB464358VUBSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 57.50 x 43.00 x 4.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |