Samsung Galaxy Ace 4 4G / LTE Malli, SM-G357FZ akku 1900 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Ace 4 4G / LTE Malli, SM-G357FZ akku 1900 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG357SL
16,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy Ace 4 LTE
Galaxy Ace Style LTE
SM-G357
SM-G357FZ
SM-G357M
Galaxy Ace Style LTE
SM-G357
SM-G357FZ
SM-G357M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BG357BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMG357SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108344 |
| Korvaa | EB-BG357BBE / BG357BBZ / BG357BBU |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.22Wh |
| Mitat | 69.05 x 50.98 x 4.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Customer Reviews
Suosittelen
1
Laatu
4
Hinta
5
Ei mene heittämällä
Review by
Jannyman
Akkua pitää hiukan duunata ennenkuin mahtuu paikalleen. Nurkissa olevat kohoumat ovat keskellä, kun ne alkuperäisessä akussa ovat reunalla. Eli ne kohoumat pitää leikata pois, vaikkapa puukolla, ennenkuin akku mahtuu paikoilleen. Vähän outoa?
Laatu
4
Hinta
4
Suosittelen
1
Ei mennyt paikoilleen
Review by
Kekra
Ei käynyt ainakaan minun Ace 4 (SM-G357FZ) puhelimeeni suoraan, vaan piti puukolla jyrsiä kulmissa olevat pykälät tasaisiksi ennenkuin mahtui paikoilleen. Pykälät ovat siis väärässä paikassa tässä akussa verrattuna alkuperäiseen. Mahtaneeko takuukaan enää olla voimassa kun on puukolla jyrsitty akku?
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |