Samsung Galaxy Ace 2, GT-I8160, Galaxy Trend GT-S7560, Trend Plus GT-S7580 yhteensopiva akku 1500 mAh - NFC Tuki
calcActive())">
Samsung Galaxy Ace 2, GT-I8160, Galaxy Trend GT-S7560, Trend Plus GT-S7580 yhteensopiva akku 1500 mAh - NFC Tuki
In stock
- SKU
- CS-SMT599XL
19,95 €
Yhteensopiva akku mm: Samsung Galaxy Ace 2, GT-I8160, GT-I8160P, GT-S7562, Galaxy S Duos. Tässä akussa on NFC lähilukua varten.
Edullinen ja laadukas EB425161LU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy Ace 2, GT-I8160, GT-I8160P, GT-S7562, Galaxy S Duos Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitte…
| SKU | CS-SMT599XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085706 |
| Korvaa | EB425161LU |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.7Wh |
| Mitat | 60.40 x 51.00 x 4.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |