Samsung Galaxy a9 2018 akku 3800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy A9 2018
Galaxy A9 2018 TD-LTE
Galaxy A9s 2018
Galaxy A9s 2018 Dual SIM
SM-A920
SM-A9200
SM-A920F
SM-A920F/DS
SM-A920N
Galaxy A9 2018 TD-LTE
Galaxy A9s 2018
Galaxy A9s 2018 Dual SIM
SM-A920
SM-A9200
SM-A920F
SM-A920F/DS
SM-A920N
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BA920ABU
GH82-18306A
GH82-18306A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMA928SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139980 |
| Korvaa | EB-BA920ABU / GH82-18306A / EB-BA920ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 14.63Wh |
| Mitat | 75.10 x 65.42 x 4.36mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |