Samsung Galaxy a70 2019 akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy A70
Galaxy A70 2019
SM-A705
SM-A705F/DS
SM-A705FN/DS
Galaxy A70 2019
SM-A705
SM-A705F/DS
SM-A705FN/DS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BA705ABU
GH82-19746A
GH82-19746A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMA705SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143819 |
| Korvaa | EB-BA705ABU / GH82-19746A / EB-BA705ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 16.94Wh |
| Mitat | 80.60 x 64.28 x 4.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |