Samsung Galaxy a7 2018 akku 3200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy A7 2018
Galaxy A7 2018 Duos
SM-A750
SM-A750F/DS
SM-A750FN
SM-A750FN/DS
SM-A750GN/DS
SM-A750N
Galaxy A7 2018 Duos
SM-A750
SM-A750F/DS
SM-A750FN
SM-A750FN/DS
SM-A750GN/DS
SM-A750N
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BA750ABU
GH82-18027A
GH82-18027A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMA750SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140658 |
| Korvaa | EB-BA750ABU / GH82-18027A / EB-BA750ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 80.84 x 64.06 x 3.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |