Samsung Galaxy A6 2018 / J6 2018 akku 3000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy A6 2018
Galaxy A6 2018 LTE
Galaxy J6 2018
Galaxy J6 2018 Duos
Galaxy J6 2018 Duos TD-LTE
Galaxy J6 2018 Duos TD-LTE KR
Galaxy J8 2018
Galaxy On6 2018 Duos
Galaxy On6 2018 Duos TD-LTE
Galaxy On8 2018
SM-A600AZ
SM-A600F/DS
SM-A600FN
SM-A600G/DS
SM-J600
SM-J600F
SM-J600FN
SM-J600G/DS
SM-J600L
SM-J600N
SM-J810
SM-J810G/DS
Galaxy A6 2018 LTE
Galaxy J6 2018
Galaxy J6 2018 Duos
Galaxy J6 2018 Duos TD-LTE
Galaxy J6 2018 Duos TD-LTE KR
Galaxy J8 2018
Galaxy On6 2018 Duos
Galaxy On6 2018 Duos TD-LTE
Galaxy On8 2018
SM-A600AZ
SM-A600F/DS
SM-A600FN
SM-A600G/DS
SM-J600
SM-J600F
SM-J600FN
SM-J600G/DS
SM-J600L
SM-J600N
SM-J810
SM-J810G/DS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BJ800ABE
GH82-16479A
GH82-16479A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMJ610SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140665 |
| Korvaa | EB-BJ800ABE / GH82-16479A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 88.20 x 39.55 x 4.84mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |