Samsung Galaxy A5 2017 akku 3000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy A5 2017
SM-A520F
SM-A520F/DS
SM-A520K
SM-A520L
SM-A520S
SM-A520F
SM-A520F/DS
SM-A520K
SM-A520L
SM-A520S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
B-BA520ABE
GH43-04680A
GH43-04680A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMA520XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126317 |
| Korvaa | EB-BA520ABE / GH43-04680A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 86.90 x 39.60 x 4.20 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |