Samsung Galaxy A40 akku 3000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy A40
Galaxy A40 2019
SM-A405FM/DS
SM-A405FN/DS
Galaxy A40 2019
SM-A405FM/DS
SM-A405FN/DS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BA405ABE
GH82-19582A
GH82-19582A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMA400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143826 |
| Korvaa | EB-BA405ABE / GH82-19582A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 67.14 x 56.95 x 4.34mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |