Samsung Galaxy a20e 2019 akku 2550 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy A20e
SM-A202
SM-A202F/DS
SM-A202J
SM-A202
SM-A202F/DS
SM-A202J
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BA202ABU
GH82-20188A
GH82-20188A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMA202SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146285 |
| Korvaa | EB-BA202ABU / GH82-20188A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2950mAh / 11.36Wh |
| Mitat | 70.62 x 57.42 x 4.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |