Samsung Galaxy A20 / A30 / A50 akku 3900 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy A20 / A30 / A50 akku 3900 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA505SL
23,95 €
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy A50
SM-A505FM/DS
Galaxy A50 2019
SM-A505
SM-A505GN/DS
SM-A505YN/DS
SM-A505F/DS
SM-A505FN/DS
Galaxy A20
SM-A205U
Galaxy A20 2019
Galaxy A20 2019 TD-LTE
SM-A205P
SM-A205W
SM-A205GN/DS
SM-A205F/DS
SM-A205F
SM-A205FN
SM-A205GN
SM-A205YN
SM-A205G
Galaxy A30
SM-A305F
SM-A305FN
SM-A305G
SM-A305GN
SM-A305YN
SM-A505F
SM-A505FN
SM-A505GN
SM-A505G
SM-A505FM
SM-A505YN
SM-A505FM/DS
Galaxy A50 2019
SM-A505
SM-A505GN/DS
SM-A505YN/DS
SM-A505F/DS
SM-A505FN/DS
Galaxy A20
SM-A205U
Galaxy A20 2019
Galaxy A20 2019 TD-LTE
SM-A205P
SM-A205W
SM-A205GN/DS
SM-A205F/DS
SM-A205F
SM-A205FN
SM-A205GN
SM-A205YN
SM-A205G
Galaxy A30
SM-A305F
SM-A305FN
SM-A305G
SM-A305GN
SM-A305YN
SM-A505F
SM-A505FN
SM-A505GN
SM-A505G
SM-A505FM
SM-A505YN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BA505ABN
EB-BA505ABU
GH82-19269A
EB-BA505ABU
GH82-19269A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMA505SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143048 |
| Korvaa | EB-BA505ABN / EB-BA505ABU / GH82-19269A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 80.60 x 62.35 x 4.26mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |