Samsung Exclaim SPH-M550, Highnote SPH-M630, Messager SCH-R450, SCH-R450, SCH-R560 akku 900 mAh
calcActive())">
Samsung Exclaim SPH-M550, Highnote SPH-M630, Messager SCH-R450, SCH-R450, SCH-R560 akku 900 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMT560SL
12,95 €
5,95 €
Akku sopii mm: Samsung Exclaim SPH-M550, Highnote SPH-M630, Messager SCH-R450, SCH-R450, SCH-R560, SCH-R560 Messager II, Seek SPH-M350, SGH-T559, SGH-T559 Comeback, SPH-M330, SPH-M340, SPH-M350, SPH-M540, SPH-M540 Rant, SPH-M550, SPH-M630, Sunburst A697.
Edullinen ja laadukas Samsung AB463851BA, AB463851BABSTD yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Exclaim SPH-M550, Highnote SPH-M630, Messager SCH-R450, SCH-R450, SCH-R560, SCH-R560 Messager II, Seek SPH-M350, SGH-T559, SGH-T559 Comeback, SPH-M330, SPH-M340, SPH-M350, SP…
| SKU | CS-SMT560SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035466 |
| Korvaa | AB463851BA, AB463851BABSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 54.72 x 41.80 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |