Samsung E2370 Xcover, GT-E2370 akku 2000 mAh
calcActive())">
Yhteensopiva akku mm: SAMSUNG E2370 Solid, GT-E2370, Xcover E2370.
Edullinen ja laadukas Samsung AB113450BUCSTD, AB113450BU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: SAMSUNG E2370 Solid, GT-E2370, Xcover E2370. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun …
| SKU | CS-SME237SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128067931 |
| Korvaa | AB113450BU / AB113450BUCSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 53.14 x 33.80 x 10.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |