Samsung Caliber R850, SCH-R850 akku 800 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Samsung Caliber R850, SCH-R850.
Edullinen ja laadukas Samsung EB664239HA, EB664239HABSTD yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Caliber R850, SCH-R850. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin …
| SKU | CS-SMR850SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128034407 |
| Korvaa | EB664239HA / EB664239HABSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 41.23 x 38.64 x 6.33mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |