Samsung B2700, GT-B2700 akku 1200 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Samsung B2700, GT-B2700.
Edullinen ja laadukas Samsung AB663450BU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung B2700, GT-B2700. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä m…
| SKU | CS-SMB270SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128034124 |
| Korvaa | AB663450BU |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 53.27 x 33.89 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |