Samsung älypuhelinten Galaxy Xcover Pro / SM-G715 yhteensopiva akku 3950mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy Xcover Pro / SM-G715 yhteensopiva akku 3950mAh
In stock
- SKU
- CS-SMX715XL
28,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Xcover Pro
SM-G715
SM-G715FN/DS
SM-G715U
SM-G715
SM-G715FN/DS
SM-G715U
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BG715BBE
GH43-04993A
GH43-04993A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMX715XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174738 |
| Korvaa | EB-BG715BBE / GH43-04993A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 15.21Wh |
| Mitat | 73.10 x 62.50 x 6.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |