Samsung älypuhelinten Galaxy S8 Active / Galaxy S8 Active TD-LTE yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Samsung älypuhelinten Galaxy S8 Active / Galaxy S8 Active TD-LTE yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG892SL
22,95 €
Samsung älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S8 Active
Galaxy S8 Active TD-LTE
SM-G892A
SM-G892U
Galaxy S8 Active TD-LTE
SM-G892A
SM-G892U
Korvattavat Samsung älypuhelinten alkuperäisakut
EB-BG892ABA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SMG892SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157755 |
| Korvaa | EB-BG892ABA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 88.72 x 41.82 x 6.18mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |